EN
CZ
Tomáš Vránek - Objednávky

Komerční fotografie

Zakázkové fotografování provádím vždy přesně na míru a s individuální péčí o zákazníka. Zastávám názor, že i komerční fotografie musí být krásná a zajímavá. 

Pro individuální nabídku produktové fotografie, fotografie firemních akcí a eventů, porfolia a další mě prosím kontaktujte.

Svatební fotografie

Rád Vám zdokumentuji průřez celým Vaším svatebním dnem včetně uměleckých portrétů. Mám zkušenosti ze stovek svateb a fotografuji svým stylem. Věnuji každé svatbě individuální péči a nechci obětovat kvalitu fotografií za žádnou cenu. Z toho důvodu nejsem masový svatební fotograf, ale fotím zejména páry, které oslovily právě moje fotografie. Díky tomu mohu fotografování a zpracování fotografií věnovat veškerou svoji tvůrčí energii.

Ceny se pohybují v závislosti na vybraných službách od 15.000,- do 25.000,-. Mimo exponované termíny, lze domluvit individuální slevu.

Pro podrobné informace a ceník mě prosím kontaktujte.

Portrétní fotografie

Glamour, booky, rodinné fotografie a další portrétní fotografii fotím vždy individuálně. Preferuji kreativní portréty v exteriéru, ale v případě potřeby lze fotit i v ateliéru.

Fotím na hodinové bázi, neomezuji počet výsledných fotografií - obdržíte kompletní sadu retušovaných fotografií. Obvykle se počet fotografií za hodinové fotografování pohybuje kolem 10-15.

Portrétní fotografování v sezóně (Červen - Září) 3.000,- Kč/hod - mimo sezónu 2.000,- Kč/hod.